Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Akcesoria do smartfonów BlackBerry

akcesoria_1

Firma BlackBerry jeszcze do niedawna słynęła głównie z produkcji nowoczesnych smartfonów. Teraz jednak położyła nacisk również na akcesoria. W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się plotki na temat właśnie tego typu gadżetów, jakie firma ta opracowała z myślą o najnowszym modelu smartfona – BlackBerry Priv. Lista akcesoriów jest długa i obejmuje takie produkty jak: ACC-62174-001 BlackBerry Priv LEATH. HOLSTER, LEATHER POCKET BLACK czy ACC-62170-003 BlackBerry Priv SLIDE-OUT HARD SHELL MILITARY GREEN. Jak na razie plotki krążące w sieci koncentrują się wyłącznie na nazwach. Nie ma jeszcze żadnych zdjęć.

akcesoria_2

Jednak skoro pojawiły się takie informacje, to na pewno niebawem ukażą się również zdjęcia. Akcesoriów jest oczywiście dużo więcej, producent w tej kwestii najwyraźniej się postarał. Szkoda tylko, że na więcej szczegółów trzeba jeszcze cierpliwie czekać. Ale na pewno warto. Sam smartfon, który niebawem pojawi się w sprzedaży robi wrażenie. Akcesoria do niego zapewne będą równie atrakcyjne.

Comments are closed.