Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Android 6.0.1 dla telefonów BlackBerry

Android 6.0.1_2

Osoby, które kupiły telefon marki BlackBerry w ShopBlackBerry, teraz będą mogły liczyć na aktualizację systemu do Androida 6.0.1. Jest to świetna wiadomość, gdyż z tak wielką nadzieją na zmiany, użytkownicy tych właśnie urządzeń czekali około pół roku. Należy podkreślić, że aktualizacja systemu zapewni nie tylko większą funkcjonalność, ale również wysoki poziom bezpieczeństwa. Trzeba też koniecznie zaznaczyć, że aktualizacja ta jest dostępna tylko dla wybranych modeli telefonów kilku producentów. W związku z tym właściciele telefonów BlackBerry mogą czuć się wyróżnieni. Tak naprawdę wielu ludzi z niecierpliwością czekało na aktualizację systemu i nie chodzi tu wyłącznie o klientów wspomnianej firmy.

Android 6.0.1_1

Niektórzy jeszcze długo będą musieli poczekać, a jeszcze inni chcąc stać się użytkownikiem systemu Android Marshmallow, będą zmuszeni kupić nowy smartfon. BlackBerry Priv już się doczekał zmian. Jego właściciele na pewno są zadowoleni z tej wiadomości i zdecydują się na szybką aktualizację – więcej na ten temat.

Comments are closed.