Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry 9800 Torch – popularny slider.

BlackBerry 9800 Torch

Ten model swego czasu cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a i teraz mimo, że jest już nowsza wersja nadal jest chętnie kupowany. W nowszym smartfonie dano jeszcze lepszy procesor oraz nowszą wersję systemu operacyjnego, ale jeśli chodzi o wydajność, płynność działania, to i BlackBerry 9800 Torch niczego zarzucić nie można. Warto go kupić. Telefon pojawił się na rynku w 2010 roku.

W smartfonie zastosowano duży dotykowy ekran o wielkości 3,2 cala z rozdzielczością 360x480px, oraz wysuwaną klawiaturę QWERTY. Dla osób poszukujących smartfona z fizyczną klawiaturą i większym wyświetlaczem BlackBerry 9800 Torch jest doskonałą propozycją. Inne parametry urządzenia nie pozostawiają wątpliwości co do jego wydajności i niezawodności: system operacyjny BlackBerry 6, procesor 624 MHz, 512 MB RAM, bateria 1300 mAh. W zestawie z telefonem jest karta pamięci 4 GB, obsługuje on karty z pamięcią do 32 GB. Telefon posiada także dobry aparat, odtwarzacz wideo i muzyki oraz wybieranie głosowe, kompas cyfrowy, czujnik zbliżeniowy i oświetlenia. Model 9800 Torch obsługuje łączność 3G i technologię WiFi.

blackberry-9800-torch

Nie jest to najnowszy telefon, ale jest nadal jednym z najlepszych. Jego cena nie jest już tak wygórowana, więc tym bardziej warto zainteresować się tym modelem. Do jego zalet warto też dodać solidną obudowę i elegancki wygląd.

Więcej o urządzeniach marki BlackBerry na stronie operatora PLAY – http://www.play.pl/

 

Comments are closed.