Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Classic z wygodną klawiaturą

BlackBerry Classic_2

Smartfony z dużymi dotykowymi wyświetlaczami są w dzisiejszych czasach standardem. Każdy rozgląda się smartfonem, który ma jak największy ekran. Dlatego może wydawać się, że urządzenia firmy BlackBerry nie przypadną do gustu wielu użytkownikom. Okazuje się jednak, że to nieprawda. Produkty tego producenta są bardzo funkcjonalne właśnie za sprawą klawiatury Qwerty. To dzięki niej pisanie SMS-ów jest tak bardzo wygodne oraz przyjemne. Telefon też doskonale się prezentuje, bo jest dobrze wykonany, z zachowaniem walorów estetycznych. Model znany jako BlackBerry Classic jest idealnym urządzeniem do codziennego użytku. Może na pierwszy rzut oka nie wzbudza szczególnego zainteresowania, ale jest naprawdę produktem wartym wyboru.

BlackBerry Classic_1

Możliwe, że gdyby nie owa klawiatura, model ten nie byłby tak ciekawy. Sięgając pamięcią wstecz, trudno sobie przypomnieć, który z producentów oferował telefon łączący w sobie dotykowy wyświetlacz i tradycyjną klawiaturę, a także czy w ogóle taki już był. Chociażby z tego względu produkty tego producenta są tak oryginalne.

Comments are closed.