Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Classic zdobył nabywców przed premierą

BlackBerry Classic_1

Telefonem komórkowym, który znalazł komplet nabywców jeszcze przed premierą jest BlackBerry Classic. To urządzenie, które cieszy się ponadprzeciętnym zainteresowaniem klientów, którzy w grudniu 2014 roku doprowadzili do wyprzedania smartfona dostępnego w przedsprzedaży. Klienci mieli możliwość przedpremierowego zamawiania urządzenia w cenie 449 dolarów. Dla wielu klientów wydaje się on atrakcyjną propozycją, bowiem jest kolejnym modelem z fizyczną klawiaturą QWERTY. Dogodnych rozmiarów wydaje się 3,5-calowy ekran, którego proporcje wynoszą 1:1. Smartfon będzie korzystał także z procesora Snapdragon S4 oraz możliwości oprogramowania, którym będzie BlackBerry OS 10.3.

BlackBerry Classic_2

Producent zapowiada, iż akumulator smartfona BlackBerry Classic będzie w stanie zagwarantować 22 godziny pracy na baterii. Pamięć wewnętrzna oferowana przez BlackBerry Classic ma wynieść 16 GB, natomiast jego główny aparat ma wyróżniać się 8-megapikselową matrycą. System BlackBerry pozwala użytkownikowi telefonu odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z okna powiadomień.

Comments are closed.