Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Curve 9300 – parametry techniczne

BlackBerry Curve 9300_3

Prostym telefonem, który obsługuje standard 3G, a został wydany już pewien czas temu jest BlackBerry Curve 9300, którego parametry techniczne być może nie powalają na kolana, ale pozwalają zakładać, iż to porządny telefon, którego podstawowymi cechami są niezawodność i prostota obsługi.

Patrząc na telefon w oczy rzuca się przede wszystkim całkiem niewielki wyświetlacz oraz zastosowana klawiatura QWERTY, która pomaga w szybkim redagowaniu wiadomości lub tworzeniu notatek. Wyświetlacz TFT wyróżnia się 64 tysiącami kolorów, a jego rozdzielczość wynosi 320×240 pikseli. W telefonie zastosowano autorskie oprogramowanie producenta, czyli BlackBerry OS 5.0, który powinien spełnić oczekiwania standardowych użytkowników (dowiedz się więcej o tym systemie).

BlackBerry Curve 9300_4

Procesor Marvell PXA930 ma 624 MHz, więc powinien poradzić sobie z błyskawiczną realizacją wszystkich podejmowanych operacji w telefonie. BlackBerry Curve 9300 posiada podstawowe ważne funkcje takie jak klient e-mail, czytnik RSS, organizer, stoper oraz aparat fotograficzny o matrycy dwóch megapikseli.

Comments are closed.