Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry DTEK50

BlackBerry DTEK50_3

Smartfon firmy BlackBerry model DTEK50 to nowoczesne urządzenie z 5,2-calowym wyświetlaczem, który idealnie nadaje się do przeglądania stron internetowych, wysyłania wiadomości SMS oraz e-mail, a także do kontaktowania się z pozostałymi użytkownikami smartfonów. W urządzeniu tym producent zastosował aż 8-rdzeniowy procesor, który robi pozytywne wrażenie z uwagi na to, że jest bardzo wytrzymały i wydajny. Sam system operacyjny Android 6 Marshmallow jest najnowszą wersją Androida. Pamięć wbudowana tego modelu wynosi dokładnie 16 GB. Aparat, jaki w nim użyto ma 13 Mpix. Dodatkowe opcje smartfonu to – Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2 oraz NFC. Urządzenie to z wyglądu przypomina zwyczajny smartfon.

BlackBerry DTEK50_2

Jest dość cienki i z pewnością elegancki. Jego tylna część ma nietypową strukturę, która od razu rzuca się w oczy. Smartfon ten jest jednym z lepszych telefonów danego producenta. Wzbudza coraz większe zainteresowanie, a na chwilę obecną jest nowością, którą faktycznie warto się zainteresować.

Comments are closed.