Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry już nie stworzy nowego smartfonu

ostatni Blackberry_2

Firma Blackberry była kojarzona z produkcją nowoczesnych smartfonów idealnych do wszystkiego, uwielbianych przez ludzi biznesu, wyposażonych w ekran dotykowy i fizyczną klawiaturę. Okazuje się jednak, że producent już nigdy więcej nie zaproponuje swoim fanom nowego urządzenia w tym stylu. Nie zaoferuje im żadnego smartfonu. Już niedługo produkcją tych urządzeń będzie zajmowała się firma TCL. To ona przejęła produkcję smartfonów. Dlatego niektórzy tak bardzo czekają na moment, w którym na rynku pojawi się ostatni model telefonu wyprodukowany w całości i od podstaw przez Blackberry. Jego urządzenia w sumie były w porządku. Miały dobre parametry i liczne funkcje. Nawet ładny wygląd przyciągał uwagę kupujących.

ostatni Blackberry_1

Teraz, kiedy już ich nie będzie, wielu ludzi będzie musiało rozejrzeć się za nową marką i wybrać jej urządzenia. Tylko pytanie – która firma zyska nowych klientów? Wybór jest duży, więc trudno powiedzieć, której marce się poszczęści. Ciekawe tylko, czy telefony innych producentów będą porównywalne z urządzeniami Blackberry.

Comments are closed.