Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry KeyOne i BlackBerry Athena

BlackBerry KeyOne vs Ahena_2

W ubiegłym roku na rynek trafiły smartfony BlackBerry KeyOne, wyprodukowane przez chińską korporację TCL. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia i specyfikacja nowego modelu, który zapowiadany jest jako następca KeyOne. Ma on trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Czym różnią się dane modele i który z nich będzie lepszy? Oto ich charakterystyka. Obydwa modele posiadają fizyczną klawiaturę QWERTY, która jest znakiem rozpoznawczym, jeśli chodzi o urządzenia z jeżynką. Dodatkowo w każdej ze wspominanych wersji zastosowano czytnik linii papilarnych, który umieszczony został na przycisku spacji. Identycznie prezentują się również parametry ekranu, jego wielkość i zastosowana matryca IPS. Co zatem różni te telefony? Pierwszą różnicę znajdziemy w aparacie fotograficznym, który, w modelu Athena, posiada dwa obiektywy. Nie wiadomo jednak jaka będzie rozdzielczość aparatów oraz czy producent zastosuje różne przysłony.

BlackBerry KeyOne vs Athena_1

W poprzedniej wersji zastosowano pojedynczy aparat o rozdzielczości 12 mpix. Oczywiście nowszy model będzie posiadał bardziej atrakcyjne elektroniczne bebechy. Poza tym producent nieznacznie zmodyfikował design Atheny. Widzimy więc, że różnic pomiędzy tymi modelami jest niewiele. Na pewno będą się one różniły cenowo, ale póki co nie znamy ceny premierowego modelu. Nie musisz zatem czekać na wprowadzenie nowego modelu do sprzedaży, by posiadać ciekawy telefon od BlackBerry z fizyczną klawiaturą. Model KeyOne dostępny jest w sieci Play i można go kupić zarówno na abonament, jak i bez żadnej zobowiązującej umowy.

Comments are closed.