Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry KEYone – ostatnie sztuki w Play

BlackBerry KEYone _2

Aktualnie w Play można jeszcze kupić BlackBerry KEYone. Jednak są już ostatnie sztuki, więc trzeba się śpieszyć, jeżeli ktoś poważnie zastanawia się nad skorzystaniem z oferty tego operatora. Na ten moment telefon nie robi większego wrażenia, ponieważ ma prostą specyfikację i do prostych zadań się nadaje. Jednak dla wielu osób taka specyfikacja jest w zupełności wystarczająca. Ma fizyczną klawiaturę, czytelny wyświetlacz 4,5 cala, a do tego obsługuje pamięć zewnętrzną do 2 TB. Jego zaletą jest wydajna bateria, która wytrzymuje na jednym ładowaniu do 26 godzin. Telefon nadaje się zarówno do zastosowania w biznesie, jak i w celu kontaktowania się z bliskimi.

BlackBerry KEYone _1

Można wygodnie korzystać z Internetu i pozostałych jego funkcji. Urządzenie to w ofercie Rodzina Stan Nielimitowany Dom WiFi kosztuje 39 zł, a miesięczny abonament wynosi 140 zł za osobę. Kwota abonamentu zmalała o całe 10 zł. W sumie to niedużo, ale zawsze coś. Telefon i tak nie jest drogi, to starszy model. W Play sprzedaje się bardzo dobrze, zresztą widać, że zostało ich już dużo mniej.

Comments are closed.