Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry KEYone w ofercie Play bez abonamentu

BlackBerry KEYone_1

Jeszcze do niedawna w ofercie Play było można podpisać umowę abonamentową samą lub z urządzeniem. Dziś można już skorzystać z oferty sprzedaży samego smartfonu, bez abonamentu. Jednym z oferowanych smartfonów jest BlackBerry KEYone. To smartfon, który właściwie jest dostępny w sprzedaży od dłuższego czasu, a jednak wciąż należy do popularnych urządzeń i chętnie kupowanych. Nie bez powodu pojawiłby się w ofercie Play. Telefon ten bez abonamentu kosztuje 2799 zł. Nie jest to atrakcyjna cena, dla niektórych za wysoka. Jednak brak abonamentu zdecydowanie ją podnosi, więc można było się tego spodziewać. BlackBerry KEYone nie zachwyca parametrami, bo aktualnie są w sprzedaży dużo ciekawsze urządzenia.

BlackBerry KEYone_2

Ten zaś z 4,5-calowym wyświetlaczem, fizyczną klawiaturą i wydajną baterią może podobać się mniej wymagającym klientom, ale skoro cieszy się niemałą popularnością, to widocznie nie każdy stawia na mocny układ i przesadzoną ilość funkcji. W gruncie rzeczy ten model BlackBerry też może się przydać.

Comments are closed.