Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry oferuje coraz ciekawsze telefony

BlackBerry_1

BlackBerry przez pewien czas oferował urządzenia, które cieszyły się dużym powodzeniem. Później coś w tym temacie ucichło i wydawało się, że już nic nowego się nie pojawi. Dziś producent oferuje naprawdę ciekawe, można by nawet powiedzieć dużo ciekawsze niż kiedyś smartfony z logo wspomnianego BlackBerry. Robią wrażenie chociażby z tego powodu, że są starannie wykonane, bardzo eleganckie i stylowe. Chociażby nowość, którą jest BlackBerry Motion robi wrażenie. Telefon zmienił się nie do poznania. Gdyby nie logo, zapewne wielu nie wiedziałoby, że to produkt właśnie tej znanej marki. A to nie jedyna zmiana tego producenta na lepsze.

BlackBerry_2

Zmienił się również system. Urządzenia BlackBerry korzystają z Androida i to jest dobra wiadomość, bo przynajmniej można korzystać z wielu różnych aplikacji, których wciąż przybywa i jest z miesiąca na miesiąc więcej. Także, jeżeli chodzi o rozwój marki BlackBerry to można powiedzieć, iż są całkiem spore postępy. Pozostaje nam tylko czekać, co takiego pojawi się w ofercie producenta za jakiś czas.

Comments are closed.