Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry oferuje smartfony inne niż wszystkie

Blackberry qwerty_1

Smartfony dostępne dziś na rynku są naprawdę różnorodne pod względem funkcji, ale jeżeli chodzi o wygląd, w zasadzie wydają się takie same. Mają oczywiście drobne różnice, ale ogólnie rzecz ujmując nie są aż tak rzucające się w oczy. Kiedy dowiadujemy się, że na rynku niebawem pojawi się jakiś nowy smartfon, przeważnie wiemy już albo przynajmniej domyślamy się, jak będzie wyglądał. Z kolei Blackberry oferuje klientom nieco inne smartfony niż wszystkie pozostałe. Chodzi tu głównie o wygląd. Nie dość, że są wyposażone w ekran dotykowy, mają jeszcze klawiaturę Qwerty. Dzięki temu są funkcjonalniejsze i wyglądają inaczej niż pozostałe urządzenia.

Blackberry qwerty_2

To wyróżnia danego producenta na rynku smartfonów. Mimo to nie jest wcale zbyt popularny. Ale wciąż pracuje nad nowymi propozycjami w tym zakresie, więc kto wie, może niebawem podobnie jak inne silne marki, zasłynie na rynku i zyska wymarzoną popularność. Na razie możemy jedynie snuć pewne przypuszczenia, bo na ich potwierdzenie, będzie trzeba jeszcze poczekać.

Comments are closed.