Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Passport dla wymagających

BlackBerry Passport_2

Kiedy rynek zasypywały telefony komórkowe z klasyczną klawiaturą, użytkownicy opowiadali, jak to byłoby super mieć dotykowy ekran. Z czasem taki właśnie wprowadzono do urządzeń, a obecnie już w ogóle w produkcji stawia się na typowe smartfony z dotykowym wyświetlaczem. W związku z tym użytkownicy dochodzą do wniosku, że jednak zwykła klawiatura byłaby dużo wygodniejsza, szczególnie w czasie pisania sms-ów.Być może to właśnie z myślą o tak bardzo wymagających klientach firma BlackBerry stworzyła smartfon model Passport. Ten posiada zarówno dotykowy ekran, jak i klawiaturę QWERTY. Szeroki, wręcz kwadratowy wyświetlacz 4,5 cala, a także bateria o pojemności 3450 mAh to dodatkowe atuty tego modelu. Naprawdę robi pozytywne wrażenie.

BlackBerry Passport_1

Oczywiście szkoda, że tak dużo kosztuje, bo nawet w sklepie internetowym Play trzeba dać za to urządzenie mocno ponad 1000 zł, pomijając fakt, że trzeba jeszcze do tego doliczyć miesięczny abonament. To z pewnością doskonała propozycja dla wymagających użytkowników.

Comments are closed.