Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry Passport – model dostępny także w Play

Blackberry Passport_1

Lista smartfonów znajdujących się w ofercie sieci Play jest dość bogata i z miesiąca na miesiąc poszerza się. Od pewnego czasu zainteresowani kupią tam również Blackberry Passport, model, który posiada nie tylko dotykowy ekran, ale również klawiaturę fizyczną z praktyczną funkcją touchpad’a. Zaletą tego modelu jest szeroki i w dodatku kwadratowy wyświetlacz 4,5 cala. Innym plusem jest również to, że ma bardzo pojemną baterię – 3450 mAh. W smartfona wgrano system operacyjny Blackberry 10.3. Dla kogo spodoba się ten model? Przede wszystkim dla ludzi biznesu, którzy rozglądają się za niezawodnym i wygodnym urządzeniem do komunikacji i nie tylko.

Blackberry Passport_2

To doskonały smartfon do wysyłania i czytania wiadomości e-mail, przeglądania stron internetowych, a także do pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Smartfon nawet w sieci Play jest dość drogi, gdyż decydując się na abonament i tak trzeba zapłacić za ten model dużo ponad 1000 zł. W zasadzie nie można się temu dziwić. Urządzenie jest wykonane solidnie, a jego parametry gwarantują wysoką funkcjonalność.

Dobierz ofertę – kliknij tutaj.

Comments are closed.