Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Passport nie traci na popularności

BlackBerry Passport_1

Jeden z ostatnich modeli wyprodukowanych przez firmę BlackBerry to BlackBerry Passport. Od jego premiery minęło już kilka lat, jednak posiada liczne grono miłośników oraz zdobywa serca nowych użytkowników. W erze dotykowych smartfonów, które nie są odpowiednim wyborem dla wszystkich, BlackBerry Passport to doskonale urządzenie zawierające zarówno duży dotykowy ekran, jak i fizyczną klawiaturę QWERTY. Jak na kilkuletni już smartfon BlackBerry Passport posiada system operacyjny 10.3 ze wsparciem dla Androida, 3 GB pamięci RAM oraz 4,3 calowy ekran o rozdzielczości 1440 × 1440 megapikseli. Aparat główny posiada 13 megapikseli i opcję stabilizacji obrazu. Trzeba przyznać, że jak na kilkuletni smartfon jego właściwości dorównują dzisiejszym standardom.

BlackBerry Passport_2

Smartfon BlackBerry Passport jest jednak produktem specyficznym, chociażby ze względu na fizyczną klawiaturę. Jest doskonały dla osób, które dużo pracują na smartfonie, piszą maile, tworzą teksty i prezentację – wówczas klawiatura QWERTY jest naprawdę przydatna. Poza tym smartfon może pochwalić się bardzo długim działaniem baterii, wytrzyma nawet do trzech dni bez ładowania i jest to niewątpliwie jego największą zaletą.

Comments are closed.