Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Passport w sprzedaży w Polsce

BlackBerry Passport_1

BlackBerry Passport to jeden z najważniejszych telefonów, który znajduje się na chwilę obecną w ofercie kanadyjskiej firmy. Kwadratowy smartfon ma przypaść do gustu przede wszystkim osobom, które cenią sobie możliwość korzystania z klawiatury fizycznej, a jednocześnie nie odmówią korzystania ze sporych rozmiarów ekranu. Z wykorzystaniem BlackBerry Passport wykonywanie codziennych czynności tj. przeglądanie wiadomości e-mail bądź stron internetowych staje się zdecydowanie łatwiejsze. Przekątna ekranu BlackBerry Passport to 4,5 cala, co ma bezpośrednie przełożenie na rozdzielczość ekranu 1440×1440 pikseli.

BlackBerry Passport_2

Specyfikację techniczną stanowi czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 o częstotliwości taktowania 2,20 GHz, a także 3-gigabajtową pamięcią operacyjną RAM. Główny aparat wyposażony został w 13-megapikselową matrycę, a także optyczną stabilizację obrazu. Z jego pomocą bez kłopotu nagramy film w jakości HD 1080p. Pojemność baterii telefonu BlackBerry Passport to 3450 mAh.

Comments are closed.