Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Passport wciąż ciekawym telefonem

BlackBerry Passport_2

Wbrew pozorom telefon BlackBerry Passport wciąż jest ciekawym urządzeniem, które wyróżnia się szerokim i zarazem kwadratowym wyświetlaczem mającym dokładnie 4,5 cala. To w ogóle bardzo innowacyjny model, który w stu procentach spełnia rolę wygodnego narzędzia do komunikacji. Łatwe czytanie maili, przeglądanie stron internetowych, a nawet praca z arkuszem kalkulacyjnym – to główne zalety tego nowoczesnego modelu, choć już do najnowszych nie należy. Inną korzyścią danego telefonu jest klawiatura fizyczna, która ułatwia pisanie wiadomości. W telefonie zastosowano baterię o pojemności 3450 mAh, dzięki której urządzenie to wyróżnia się długotrwałą pracą bez konieczności częstego ładowania.

BlackBerry Passport_1

Być może telefon nie prezentuje się tak, jak nowoczesne smartfony dostępne na dzisiejszym rynku, ale też nie wygląda źle. Wobec tego wciąż wzbudza zainteresowanie i zachęca do nabycia. Od pewnego czasu jest dostępny w salonach Play, a tym bardziej w sklepie internetowym tego właśnie operatora komórkowego.

Comments are closed.