Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Passport

BlackBerry Passport_2

Klienci sieci Play, jak i ci, którzy mają ochotę do nich dołączyć, mogą przebierać w nowoczesnych telefonach, których z miesiąca na miesiąc przybywa coraz więcej. Wśród nich znaleźć można BlackBerry Passport – telefon z szerokim i kwadratowym wyświetlaczem 4,5 cala. W telefonie zastosowano system BlackBerry 10.3 ze wsparciem dla Androida. Interesująca jest tu bateria, która ma pojemność 3450 mAh. Dla większej wygody producent zastosował klawiaturę fizyczną z funkcją touchpad’a. Telefon na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ciekawie, oryginalnie wręcz i nietypowo. Wzbudza zainteresowanie, a także zachwyca parametrami. Jego cena jest bardzo przystępna.

BlackBerry Passport_1

To urządzenie ma także bardzo oryginalny wygląd, więc chociażby z uwagi na to, warto choć na chwilę zatrzymać się przy tym modelu i spojrzeć w specyfikację. W ofercie sieci Play jest w cenie nierealnej dla innych sklepów i punktów sprzedaży. Dlatego przed ostateczną rezygnacją z propozycji tego operatora, mimo wszystko warto sprawdzić szczegóły.

Comments are closed.