Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry podąża za konkurencją

Blackberry konkurencja_1

Z tego co niektórzy już zdążyli się zorientować, Blackberry znany producent smartfonów, podąża za swoją konkurencją, być może chcąc ją w końcu pokonać. Jeszcze niedawno oferował telefony z fizyczną klawiaturą. Za niedługo wprowadził na rynek modele z dotykowym ekranem, a nawet połączył te funkcje. Przez długi czas, a w zasadzie od zawsze oferował telefony z własnym systemem. Jednak zmienił zdanie i już najnowsze modele tego producenta są wyposażone w Android, tak jak większość smartfonów dostępnych na rynku. Wszystko wskazuje na to, że producent chce być tak silnym podmiotem na rynku urządzeń mobilnych jak konkurencja. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, każdy postąpiłby w ten sam sposób.

Blackberry konkurencja_2

Teraz pozostaje tylko czekać na dalsze działania Blackberry. Czy wprowadzi do swoich urządzeń coś nowego? Trudno powiedzieć, ale na pewno warto uzbroić się w cierpliwość i na bieżąco zapoznawać się z aktualnościami, które są publikowane w Internecie na jego temat, a także tego, czym zajmuje się na co dzień.

Comments are closed.