Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry Porsche Design P’9982

Blackberry Porsche Design P'9982_1

Telefon model Blackberry Porsche Design P’9982 jest rzadkością na obecnym rynku urządzeń mobilnych. Nie jest łatwo go znaleźć w sprzedaży. Trudno powiedzieć dlaczego – czy jest tak wyjątkowo słaby, czy może pojawił się w ramach limitowanej edycji. Urządzenie to ma 4.2-calowy wyświetlacz oraz 2-rdzeniowy procesor Qualcomm MSM8960T Pro Snapdragon. Poza tym telefon ma 2 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci na dane. Aparaty tego urządzenia mają 8 Mpix i 2 Mpix. Telefon ma dość specyficzny wygląd, jednak nie zraża do zakupu. Jego parametry nie są wcale zbyt dobre, ale w zupełności wystarczy do prostych, podstawowych czynności typu wykonywanie połączeń, wysyłanie SMS-ów, przeglądanie stron internetowych, czy nawet korzystanie z aplikacji.

Blackberry Porsche Design P'9982_2

Jego cena jest zaś dość wysoka. W sklepach internetowych kosztuje nawet przeszło 2000 zł. Pytanie tylko – czy telefony firmy Balckberry w ogóle cieszą się jeszcze popularnością i są chętnie kupowane? Okazuje się, że tylko wybrane modele. Ten z kolei niekoniecznie.

 

Comments are closed.