Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry – powrót do korzeni

BlackBerry_4

Wielu ludzi, którzy wychowali się w latach 90. ma w swoich głowach człowieka biznesu z telefonem BlackBerry w ręku, który charakteryzował się fizyczną klawiaturą, na której można było pisać zdecydowanie szybciej niż na klawiaturach w innych telefonach. Wraz z rozwojem nowych technologii wszystkie firmy powoli odeszły od standardowych klawiatur na rzecz coraz to większych i większych wyświetlaczy w telefonach a później smartfonach, gdyż uważano, że nie ma bardziej wydajnej klawiatury niż ta, którą można w dowolny sposób wyświetlić na ekranie telefonu. Fizyczna klawiatura stała się przeżytkiem.

BlackBerry_3

Jednakże w nowym telefonie firmy BlackBerry możemy znów spotkać fizyczną klawiaturę QWERTY, która zbiera pozytywne recenzje. Innowacyjne rozwiązanie z przeszłości zostało totalnie odnowione i postanowione połączyć wygodę fizycznej klawiatury z funkcjonalnością systemu operacyjnego Android, który jest tak powszechny na świecie, że trudno wyobrazić sobie dobry, biznesowy telefon, który go nie ma.

Comments are closed.