Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Priv – pierwsze recenzje

BlackBerry Priv_1

Jakiś czas temu było dość głośno o nowym urządzeniu jakim jest BlackBerry Priv. To pierwszy tak nowoczesny smartfon, który tworzy dotykowy wyświetlacz i klawiatura Qwerty, wyposażony dodatkowo w system operacyjny Android. Jakiś miesiąc temu pojawiły się w sieci pierwsze recenzje ekspertów, którzy uważnie przyjrzeli się temu modelowi. Okazało się jednak, że smartfon wypadł całkiem nieźle. Ma przede wszystkim bardzo pojemną baterię 3410 mAh, a to jak na nowoczesne urządzenie całkiem dużo. Także ich zdaniem klawiatura jaką tu zastosowano jest ogólnie rzecz ujmując świetna, ale nie dla wszystkich. Może nie spodobać się osobom, które mają duże dłonie.

BlackBerry Priv_2

Eksperci mieli też pewne zastrzeżenia co do ekranu AMOLED jaki tu zastosowano. Podobno ma dobry balans bieli, ale za to jego jasność w pełnym słońcu może okazać się niewystarczająca. Ogólnie telefon pod wieloma względami prezentuje się całkiem dobrze, ale tak naprawdę każdy powinien ocenić to urządzenie samodzielnie, bo tylko wtedy tak naprawdę je pozna.

Comments are closed.