Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Q10 – szczegółowa oferta Play

BlackBerry Q10_1

W ofercie operatora Play od dłuższego czasu dostępny jest smartfon BlackBerry Q10, który powinien sprostać oczekiwaniom klientów, którym potrzebna jest fizyczna klawiatura QWERTY. Do jego zalet należy przede wszystkim wydajny, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,50 GHz oraz dopracowany system operacyjny BlackBerry 10 OS. Ekran dotykowy, w który został wyposażony BlackBerry Q10 ma przekątną 3,1 cala. Pełnowymiarowa klawiatura może zachęcić do zakupu całkiem spore grono klientów, którymi są przede wszystkim użytkownicy wykorzystujący produkty BlackBerry w celach biznesowych. Wspomniany ekran dotykowy pracuje w rozdzielczości 720×720 pikseli i w porównaniu do poprzednich modeli telefonów BlackBerry wyraźnie widać efekty działania technologii AMOLED.

BlackBerry Q10_2

Dzięki niej barwy są zdecydowanie bardziej nasycone. BlackBerry Q10 jest w stanie zaoferować ponadprzeciętny czas pracy, który przekracza 13 godzin. Wszystko za sprawą akumulatora o pojemności 2100 mAh i niewielkich rozmiarów ekranu, którego zapotrzebowanie na energię również nie należy do najwyższych.

Sprawdź szczegóły na stronie operatora Play – http://www.play.pl/telefony/blackberry-q10/

Comments are closed.