Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry – słuch o nim zaginął

Blackberry_1

Jeszcze niedawno można było co nieco usłyszeć o Blackberry i jego planach na najbliższy czas odnośnie nowych smartfonów. O tym wypowiadały się liczne serwisy poświęcone tej tematyce. Dziś jakby słuch o nim zaginął. Nawet doszukując się jakichkolwiek aktualności związanych z danym producentem, ciężko jest cokolwiek znaleźć. Informacje, które opublikowano w sieci, są już przestarzałe i głównie koncentrują się na dawnych urządzeniach tego producenta. Wobec tego można się domyślać, że firma Blackberry będzie powoli schodzić z rynku. Jej popularność spada, a skoro nie wprowadza do sprzedaży nowych urządzeń, trudno będzie jej przetrwać. Konkurencja na chwilę obecną jest bardzo silna.

Blackberry_2

Chyba że firma ta ma w planach zupełnie inne działania. Jeżeli tak, byłoby fajnie, gdyby zdecydowała się ujawnić, choć rąbka tajemnicy. Jednak na to będzie trzeba jeszcze sporo poczekać. Rozwój wydarzeń w tej kwestii następuje jakoś dziwnie powoli. Fani nie wiedzą, co się dzieje, a osoby rozglądające się za nowym urządzeniem, nawet nie wiedzą o istnieniu tej marki.

 

Comments are closed.