Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Blackberry słynie z fizycznej klawiatury

qwerty_2

Blackberry to producent telefonów, który słynie z łączenia dotykowego ekranu i fizycznej klawiatury. Taką funkcjonalność sobie upodobał i oferował ją praktycznie we wszystkich smartfonach, jakie tylko wprowadzał na rynek. Trzeba przyznać, że to połączenie jest bardzo ciekawe i praktyczne. Takie telefony nadają się głównie dla osób, które przyzwyczaiły się do pisania SMS-ów na zwykłej klawiaturze. Nadają się też dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w używaniu smartfonów z dotykowymi wyświetlaczami. Fizyczna klawiatura w smartfonie z dotykowym ekranem to już żadna nowość, ale mimo to urządzenie cały czas cieszy się niemałą popularnością. Jest chętnie wybierane przez ludzi biznesu, którzy potrzebują wygodnego telefonu do kontaktowania się z klientami i kontrahentami.

qwerty_1

Najnowszy model telefonu tego producenta też będzie miał tę klawiaturę. Dlatego niektórzy już nie mogą się doczekać, kiedy pojawi się w sprzedaży. W końcu to też ostatni smartfon wyprodukowany przez firmę Blackberry.

Comments are closed.