Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Torch 9810 dla osób potrzebujących dużego ekranu i fizycznej klawiatury.

BlackBerry Torch 9810

Seria Torch to połączenie dużego dotykowego ekranu i sprzętowej klawiatury. Ekran jest większy niż w smartfonach z serii Bold. Może być duży, dzięki temu, że w urządzeniach z serii Torch zastosowano wysuwany panel z klawiaturą. Model BlackBerry Torch 9810 to jeden z najciekawszych smartfonów z tej serii. Jest następcą modelu Torch 9800, który cieszył się ogromną popularnością. W nowszym modelu zastosowano lepszy, szybszy procesor.

Smartfon został wyposażony w ekran dotykowy o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 480×640 px, system operacyjny BlackBerry 7.0, procesor 1,2 GHz, 768 MB RAM i wbudowaną pamięć 8 GB. Pamięć wewnętrzną można zwiększyć o dodatkowe 32 GB. Znalazł się w nim także aparat 5 Mpix pozwalający nagrywać filmy w jakości HD.

BlackBerry Torch_9810

Smartfon BlackBerry Torch 9810 jest ciekawą propozycją dla każdego, kto potrzebuje fizycznej klawiatury, ale nie chce rezygnować z dotykowego wyświetlacza, szczególnie dla tych osób, które potrzebują dobrego, funkcjonalnego i niezawodnego telefonu biznesowego.

 

Comments are closed.