Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Torch 9850 – obsługiwany wyłącznie dotykowo.

BlackBerry Torch 9850

Telefony obsługiwane wyłącznie przez dotyk to żadna nowość, ale kiedy pojawiły się pierwsze tego typu modele smartfonów BlackBerry było to ważne wydarzenie. Urządzenia te bowiem charakteryzowała od zawsze wygodna fizyczna klawiatura QWERTY. W BlackBerry Torch 9850 jej zabrakło. Model ten oraz 9860 to pierwsze urządzenia BB bez tej klawiatury.

Zrezygnowano z największego atutu telefonów BlackBerry, ale nie każdy potrzebuje fizycznej klawiatury. Nowe modele zwiększyły więc docelową grupę odbiorców o osoby zainteresowane wyłącznie telefonami dotykowymi. Dzięki temu, że zrezygnowano z klawiatury można było umieścić w Torch 9850 bardzo duży ekran. Przekątna ekranu to 3,7 cala.

blackberry-torch-9850

Pozostałe parametry urządzenia: system BlackBerry 7, rozdzielczość ekranu 480x800px, bateria 1230 mAh, procesor 1,20 Ghz, 768MB RAM. Telefon obsługuje karty pamięci do maksymalnej wielkości 32 GB. Jest także aparat z matrycą 5 Mpix, lampą błyskową i możliwością tworzenia nagrań wideo. Nie ma drugiego dodatkowego aparatu, co sprawia, że za pomocą BlackBerry Torch 9850 nie przeprowadzi się wideorozmowy. Poza tym ciężko zarzucić coś temu smartfonowi. To jedno z ciekawszych urządzeń na rynku. Nie zabrakło w nim odtwarzacza multimediów, więc jak większość nowszych urządzeń BlackBerry jest to doskonałe narzędzie do pracy i komunikacji, ale i rozrywki.

 

Comments are closed.