Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry wciąż zaskakuje

BlackBerry OS_1

Firma BlackBerry jest kanadyjskim przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym, które powstało w roku 1984. To producent urządzeń linii BlackBerry oraz mobilnego systemu operacyjnego znanego jako BlackBerry OS. Firma może jeszcze nie jest tak znana, jak inni producenci urządzeń mobilnych, ale robi wszystko, co w jej mocy, aby wybić się ponad konkurencję i zyskać równie atrakcyjną popularność w danej branży. To dlatego stale doskonali produkcję smartfonów, nieustannie przypisując im nowe funkcje. Firma nie bez powodu zdobyła aż trzy złote nagrody w różnych kategoriach, a w tym jedną w tym roku. Smartfony tego producenta stają się coraz lepiej rozpoznawalnymi urządzeniami na obecnym rynku. Firma ma w planach kolejne urządzenia, które już niebawem pojawią się w sprzedaży.

BlackBerry OS_2

Wyszukany design i chociażby sama klawiatura Qwerty spotykana w modelach tego producenta, przyciągają uwagę fanów elektroniki. Wszystko to znacząco zwiększa szanse firmy BlackBerry, na zdobycie większej popularności i wzmocnienie swojej pozycji na rynku.

Comments are closed.