Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry wprowadza nowe produkty

BlackBerry DTEK60_3

BlackBerry wydawał się firmą niezbyt dobrze znaną. Jakiś czas temu przestał wprowadzać na rynek nowe produkty. Dlatego wydawało się, że firma powoli podupada. Okazało się jednak, że tymczasem pracowała nad kolejnym modelem smartfonu i to całkiem atrakcyjnym pod każdym względem. Jest nim DTEK60. To totalna nowość na rynku i w ofercie danego producenta. Firma stara się dorównać konkurentom i tworzyć telefony spełniające oczekiwania swoich klientów. Zapewne dlatego w ofercie pojawił się model z Androidem, który wydaje się funkcjonalniejszy. Teraz użytkownicy tych urządzeń mogą korzystać z wielu ciekawych aplikacji. Telefony od BlackBerry są naprawdę ciekawe. Nie są przeznaczone wyłącznie dla biznesu.

BlackBerry DTEK60_4

Z nich mogą korzystać również ci, którzy potrzebują telefonu do zupełnie prywatnego użytku. BlackBerry zapewne już niebawem znowu powróci na rynek i z dużymi pokładami energii wprowadzi do oferty kolejne modele, równie atrakcyjne i funkcjonalne. Pozostaje więc tylko czekać i obserwować aktualności zamieszczane w sieci.

Comments are closed.