Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry Z10 – co wyróżnia ten model?

BlackBerry Z10_1

Szukając alternatywy dla smartfonów Samsunga i Apple możemy zwrócić większą uwagę na telefony produkowane przez amerykańską firmę BlackBerry. Jednym z nich jest BlackBerry Z10, który oferuje użytkownikowi 4,2-calowy ekran dotykowy o przyzwoitej jakości i rozdzielczości 1280×768 pikseli. Ponadto w telefonie BlackBerry Z10 do dyspozycji mamy 16 GB pamięci wewnętrznej, natomiast fotografie możemy wykonywać dzięki obecności ośmiomegapikselowej matrycy. Pierwszą z wartości możemy rzecz jasna powiększyć o powierzchnię karty pamięci microSD (maksymalnie o 64 GB). BlackBerry Z10 obsługuje 3G, natomiast maksymalny czas rozmów, jaki oferuje to około dziesięciu godzin.

BlackBerry Z10_2

Matryca aparatu pozwala także nagrywać filmy wideo w jakości 1080p HD. Nie sposób przejść obojętnie wobec wydajnego procesora Qualcomm Snapdragon S4, który dysponuje dwoma rdzeniami o szybkości 1,50 GHz. Producent zadbał także o 2 GB pamięci RAM, a systemem operacyjnym, którego możemy używać jest BlackBerry 10.

Comments are closed.