Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry zapowiada dwa nowe modele smartfonów!

BlackBerry Classic_2

John Chen czyli nowy CEO firmy BlackBerry obiecywał, że nowe modele telefonów będą posiadały fizyczne klawiatury QWERTY. Jak widać słowa dotrzymał i zapowiedział dwa nowe telefony wyposażone w taką klawiaturę. Pierwszy z nich nosi nazwę Passport i posiada 4,5-calowy wyświetlacz posiadający proporcje 1:1 o rozdzielczości QHD 1440×1440 pikseli. Model ten będzie dość szeroki (sam ekran mierzy 81 mm). Nie są jeszcze znane dokładne informacje odnośnie parametrów technicznych telefonu. Wiadomo już, że ma być on wyposażony w bardziej zaawansowany procesor niż Snapdragon S4 Pro, możliwe nawet, że będzie to Snapdragon 800. Drugi model zaś to BlackBerry Classic, który jest następcą obecnej serii Q.

BlackBerry Classic_1

Model ten posiadać będzie 3,5-calowy ekran. Telefon ma posiadać także optyczny trackpad. Więcej szczegółów nie jest jeszcze znane. Według podanych informacji obu modeli smartfonów możemy spodziewać się jesienią. Premiera modelu Passport planowana jest na wrzesień, a modelu Classic na listopad bieżącego roku.

Comments are closed.