Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry zaprezentuje nowy smartfon na MWC?

BlackBerry 10_1

Wszystko wskazuje na to, że podczas tegorocznych targów Mobile World Congress (MWC) zostanie zaprezentowany najnowszy smartfon wyprodukowany przez amerykańską firmę BlackBerry. O samym telefonie niewiele osób wie cokolwiek, choć według zapowiedzi producenta urządzenie wykorzystujące system operacyjny BlackBerry 10 ma kosztować powyżej 600 złotych. Smartfon będzie obsługiwany za pomocą wygodnego ekranu dotykowego, choć jego rozmiary z pewnością nie będą powalały na kolana, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić, jeśli chodzi o BlackBerry. Okazuje się, że nie tylko nowy i stosunkowo tani smartfon jest priorytetem firmy BlackBerry w bieżącym roku.

Blackberry 10_2

Przedsiębiorstwo ma także w planach wyprodukowanie urządzenia, które swoją funkcjonalnością i specyfikacją będzie mogło dorównać smartfonom z najwyższej półki. Właściwie wszystkich nowych telefonów komórkowych od BlackBerry możemy spodziewać się w okolicach połowy 2014 roku, co niezbyt dobrze wróży, jeśli chodzi o sprzedaż, bowiem najlepsze modele konkurencji najprawdopodobniej wcześniej zadebiutują na rynku.

Comments are closed.