Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

BlackBerry zostanie przejęte przez Samsunga?

BlackBerry Samsung_1

Na rynku pojawiły się pierwsze doniesienia związane z rzekomymi zamiarami koreańskiej firmy Samsung, która ma chrapkę na przejęcie marki BlackBerry. Informacje spotkały się ze zdecydowanym stanowiskiem obu firm, które stwierdziły, iż takie rozmowy w sprawie przejęcia nie mają miejsca. Wygląda jednak na to, że największy producent smartfonów na świecie, jakim jest Samsung nosi się z zamiarem zakupu kanadyjskiej firmy BlackBerry. Warto zaznaczyć, że jako pierwszy na temat chęci przejęcia BlackBerry przez Samsunga poinformował Reuters. Koreańczycy są gotowi zapłacić za BlackBerry około 7,5 miliarda dolarów.

BlackBerry Samsung_2

Firma Samsung widzi przyszłość w rozwiązaniach dla klientów biznesowych, w których zdecydowanie lepiej radzi sobie BlackBerry. Nie da się ukryć, iż na opublikowaniu informacji zdecydowanie bardziej zyskali Kanadyjczycy, bowiem akcje BlackBerry od razu poszybowały do góry. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rozmowy pomiędzy BlackBerry a Samsungiem miały miejsce, ale nie zakończyły się pożądanym dla Koreańczyków rezultatem.

Comments are closed.