Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Bold 9900 – jedno z najlepszych urządzeń BlackBerry.

BlackBerry Bold 9900

Największe zainteresowanie budzą teraz najnowsze modele BlackBerry, czyli Z10 oraz Q10, co siłą rzeczy sprawia, że o starszych wspomina się mniej. Jednak o niektórych warto, szczególnie o tym urządzeniu, które jeszcze do niedawna uważane było za najlepszą propozycję RIM (bo taka wtedy jeszcze obowiązywała nazwa), czyli o BlackBerry Bold 9900 – wydajnym, funkcjonalnym i elegancko wyglądającym telefonie, który nadal jest jednym z najciekawszych modeli na rynku, szczególnie dla kogoś, kto szuka telefonu z wygodną klawiaturą QWERTY.

To cienki, elegancki, solidnie wykonany telefon. Posiada dotykowy ekran o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 640×480 oraz sprzętową klawiaturę. Pod względem zastosowanych podzespołów niczego nie można BlackBerry Bold 9900 zarzucić. Ma wydajny procesor 1.2 GHz, 768 MB RAM, pamięć wbudowaną 8 GB z możliwością jej rozszerzenia o dodatkowe 32 GB oraz bardzo dobry aparat (rozdzielczość 5 Mpix, możliwość nagrywania wideo w jakości HD).

blackberry-bold-9900

Jak wszystkie telefony marki BlackBerry jest idealnym urządzeniem do obsługi e-maili, a wygodna QWERTY sprawia, że odpisywanie na nie to czysta przyjemność. Dosyć spory jak na telefon z fizyczną klawiaturą ekran sprawia, że model Bold 9900 to idealne urządzenie nie tylko do pracy, ale i do rozrywki, tym bardziej, że odtwarzacza muzyki i wideo także w nim nie zabrakło. To idealny telefon dla biznesmena, ale nie tylko.

 

Comments are closed.