Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Całkiem dotykowy BlackBerry

dotykowy BlackBerry_2

Wydawało się, że BlackBerry specjalnie tworzy telefony z fizyczną klawiaturą po to, aby właśnie w ten sposób odróżniać się od konkurencji. Tymczasem okazało się inaczej. Otóż producent postanowił stworzyć model z dotykowym wyświetlaczem bez dodatkowej klawiatury. Dzięki temu wyświetlacz się zwiększył, a przeglądanie stron internetowych i korzystanie z pozostałych funkcji tego urządzenia stało się wygodniejsze. 5,5-calowy wyświetlacz może nie robi wrażenia, ale zdecydowanie zwiększa atrakcyjność tego sprzętu. Jego specyfikacja techniczna jest zbliżona do specyfikacji urządzeń, jakie obecnie są dostępne na rynku. Koszt tego smartfona to 1700 zł.

dotykowy BlackBerry_1

Ma być dostępny w sprzedaży w 2018 roku. Kto go kupi? Firma zawsze oferowała naprawdę dobrej jakości urządzenia. Możliwe wobec tego, że nie będzie narzekał na brak popularności. Warto też zapoznać się z jego specyfikacją techniczną. Z wyglądu urządzenie to prezentuje się atrakcyjnie i wszystko wskazuje na to, że jest to całkiem praktyczny model.

Comments are closed.