Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Co kryje w sobie phablet BlackBerry Passport?

Blackberry Passport_1

Pogłoski na temat śmierci BlackBerry są mocno naciągane. Kanadyjczycy przygotowują się bowiem do wydania nowego urządzenia. CEO firmy John Chen zapowiedział model, który nazywa się BlackBerry Passport i można go zaliczyć z pewnością do nietypowych, a wręcz dziwnych telefonów znajdujących się w ofercie firmy. Smartfon ten wyposażony jest w kwadratowy ekran z wbudowaną klawiaturą QWERTY. Nowy phablet dysponować ma 4,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1440×1440 pikseli. Na samym dole znajduje się dodatkowo trzyrzędowa klawiatura QWERTY, która została delikatnie zmodyfikowana w porównaniu do tych znanych z poprzednich urządzeń BB- jest ona krótsza oraz szersza. Nietypowe proporcje wyświetlacza sprawiają, że jest on bardzo szeroki.

BlackBerry Passport_2

Trudno powiedzieć jak zostanie to odebrane przez użytkowników. Wiele się mówi, że telefon ma być napędzany procesorem Snapdragon 800. Premiera najnowszego modelu kanadyjskiej firmy BlackBerry Passport planowana jest na okolice września, co wydaje się być całkiem rozsądną datą.

Więcej tutaj: http://www.telix.pl/artykul/kwadratowy-phablet?-oto-blackberry-passport-3,61897.html

Comments are closed.