Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Co nowego planuje BlackBerry?

BlackBerry Balance_1

Wiele dzieje się niedawno w kanadyjskiej firmie BlackBerry. Niedawno BlackBerry podpisał umowę z Samsungiem w związku, z którą najnowsze tablety i smartfony Samsunga będą pozwalały na wykonywanie połączeń z BES12. Koreański producent smartfonów będzie mógł pochwalić się wówczas jeszcze większym bezpieczeństwem. Należy podkreślić, iż BlackBerry Balance to usługa, która bez kłopotu jest w stanie oddzielić treści służbowe od prywatny, choć do niedawna występowała w jej wypadku konieczność wykorzystywania dwóch numerów telefonów. W nowych telefonach BlackBerry WorkLife pozwala z kolei dodać wirtualny numer, który ma pełnić funkcję prywatnego bądź służbowego.

BlackBerry Balance_2

W gronie nowości wśród telefonów BlackBerry ma znaleźć się także szyfrowanie połączeń telefonicznych, które ma być dostępne jako efekt współpracy BlackBerry z firmą Secusmart. W grudniu 2014 roku premiery ma doczekać się komunikator BBM Protected, który będzie mógł zostać zainstalowany na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Comments are closed.