Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Co nowego w ofercie BlackBerry?

Blackberry_2

Co prawda wśród urządzeń marki BlackBerry nie ma wielkich nowości, ale to nie oznacza, że nie można znaleźć w nich ciekawych propozycji. Wybór jest spory i każdy fan tej marki znajdzie coś, co mu się spodoba. Telefony tej firmy są szczególnie traktowane. Wyróżniają się przede wszystkim konstrukcją. W Play wciąż można kupić model – BlackBerry KEYone. Jednak to nie wszystko, co aktualnie jest dostępne na rynku. Kolejne produkty to BlackBerry DTEK50, czy BlackBerry Passport. Te również wciąż są dostępne w sprzedaży. Producent oferuje klientom nie tylko smartfony, ale też akcesoria przeznaczone do tych właśnie urządzeń. Mowa tu o etui, ładowarkach, wszelkiego typu kablach, szkłach ochronnych i innych gadżetach.

Blackberry_1

Dzięki nim urządzenia te są funkcjonalniejsze. W ofercie tej marki każdy znajdzie urządzenie godne zainteresowania. Warto więc nieco bliżej przyjrzeć się tym propozycjom. Oferta mimo wszystko i choć nieco przestarzała, obejmuje całkiem ciekawe urządzenia, które nawet dziś mogą spełnić oczekiwania użytkowników.

Comments are closed.