Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Co oferuje BlackBerry Z10?

BlackBerry Z10_1

Najnowszym dostępnym produktem w postaci smartfona BlackBerry jest BlackBerry Z10. BlackBerry Flow pozwala w bardzo prosty sposób zarządzać smartfonem i przechodzić z korzystania z jednej do drugiej funkcji. Oprogramowanie BlackBerry 10 posiada wiele udogodnień, o których mogą przekonać się posiadacze urządzenia. Jedną z nowości w BlackBerry Z10 jest możliwość korzystania z BlackBerry Hub, czyli zintegrowanej skrzynki na wiadomości. Z kolei posiadacz smartfona swoje wiadomości może konstruować dzięki dotykowej klawiaturze oraz możliwości wykorzystania aplikacji Swipe. Całkiem przyzwoite zdjęcia umożliwia wykonywać kamera, która została wyposażona w tryb Time Shift.

BlackBerry Z10_2

W związku z dynamicznym rozwojem BlackBerry World do naszej dyspozycji pozostaje coraz większej aplikacji i gier, dzięki którym możemy uprzyjemnić sobie codzienne korzystanie ze smartfona BlackBerry Z10. Wewnętrzna pamięć urządzenia wynosi 16 GB, natomiast ekran dotykowy osiągnął przekątną 4,2 cala. BlackBerry Z10 obsługuje sieć 3G, a jego aparat ma 8 megapikseli.

Comments are closed.