Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Curve 9320 – solidność BlackBerry w przystępnej cenie.

BlackBerry Curve 9320

Smartfony BlackBerry cieszą się dużą popularnością. Wiele osób lubi je za niezawodność, solidną obudowę, elegancki wygląd, markę oraz możliwość korzystania z usługi BIS lub BES. Nie należą one jednak do najtańszych. Niemniej, na BlackBerry Curve 9320 można sobie pozwolić bez rujnowania domowych czy osobistych finansów, bo należy do serii budżetowych smartfonów.

Pojawił się na rynku w 2012 roku. Telefon warto mieć z kilku powodów. Charakteryzuje go taka sama solidność, niezawodność i elegancja jak inne modele smartfonów BlackBerry, a jego cena jest bardziej przystępna. Obecnie BlackBerry Curve 9320 można mieć za około 700-800 złotych. To doskonałe urządzenie biznesowe, ale i jako mobilne urządzenie do rozrywki się sprawdzi. Nie jest to telefon dla osób poszukujących dużego dotykowego ekranu. Jednak obecność wygodnej klawiatury QWERTY dla wielu osób może być znacznie cenniejsza.

BlackBerry_Curve_9320

Charakterystyka telefonu: BlackBerry OS 7.1, 512 MB RAM, procesor 806 MHz, pamięć wbudowana 512 MB (jest możliwość rozszerzenie jej o kolejne 32 GB), bateria 1450 mAh, ekran 2,44 cale z rozdzielczością 240x320px. W telefonie znalazł się także aparat 3,2 Mpix.

 

Comments are closed.