Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Czy na pewno Blackberry zakończy produkcję smartfonów?

Smartfony_1

Blackberry to firma znana z produkcji nowoczesnych smartfonów. Stworzyła co najmniej kilka ciekawych modeli. Okazuje się jednak, że z ich sprzedaży wcale nie jest tak łatwo. To sprawia, że firma zaczyna myśleć nad rozwiązaniem danego problemu. Jej twórcy zastanawiają się nad rezygnacją z produkcji urządzeń mobilnych na rzecz oprogramowania na systemy Android i iOS. W Internecie krążą informacje, które wskazują na to, że jeżeli tylko firma w ciągu roku nie sprzeda oczekiwanej liczby urządzeń, zaprowadzi w swojej działalności takie właśnie zmiany. Czy wyjdzie to na lepsze? Trudno powiedzieć, ale producent ma taką właśnie nadzieję.

Smartfony_2

Na razie nie można mówić o konkretach, dlatego pozostaje tylko cierpliwie czekać i obserwować to, co dzieje się w danej firmie. Nawet jeżeli zdecyduje się na rezygnację z produkcji smartfonów, rynek na tym nie ucierpi, ponieważ to tylko jeden z wielu producentów i to w dodatku nie tak sławny, jak pozostali, którzy twardo stąpają na rynku nowoczesnych smartfonów.

Comments are closed.