Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Czy warto kupić BlackBerry 9900?

BlackBerry 9900_3

Rozważając zakup telefonu BlackBerry 9900 należałoby oprócz kwestii wyglądu skupić się na jego danych technicznych, aby ryzyko niewypału i niewłaściwego wyboru zostało zminimalizowane właściwie do zera. Opisywany telefon występuje czasami także pod nazwą Dakota, choć to rzadziej stosowana nazwa.

Korzystanie z niego uprzyjemnia kolorowy wyświetlacz TFT o 16 milionach kolorów i rozdzielczości 640x480px, która pozwala pracować na 2,8 calowym ekranie, który reaguje na dotyk. Wbudowana w telefonie pamięć wynosi 8 GB, natomiast mamy możliwość zwiększenia jej za pomocą karty pamięci SD. Procesor Qualcomm taktuje o częstotliwości 1200 MHz, a pamięć RAM umieszczona w telefonie ma wielkość 768 MB. BlackBerry 9900 dysponuje także aparatem fotograficznym o matrycy 5 megapikseli, modułem GPS, Wi-Fi, czytnikiem RSS.

BlackBerry 9900_4

Niewątpliwą zaletą dla osób lubiących dużo korespondować jest klawiatura typu qwerty. Niestety w przypadku tego modelu nie będziemy mogli skorzystać z wymiennych obudów. Obsługiwane formaty dźwięku to: AAC, AAC+, eAAC+, AMR, FLAC oraz OGG.

Comments are closed.