Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Czy warto kupić BlackBerry Z3?

BlackBerry Z3_1

BlackBerry Z3 swoją premierę ma za sobą. Model wzbudza zainteresowanie z racji tego, że jest to najtańszy dostępny model Kanadyjczyków. Recenzje użytkowników są bardzo pozytywne, a działanie zainstalowanego systemu BlackBerry 10 nie różni się o tego znanego z innych telefonów marki. Wadami jakie zauważają klienci jest brak NFC, HDMI, słabej jakości materiał z jakich został wykonany oraz gorszy ekran. Smartfon posiada 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości qHD. Posiada on dwurdzeniowy procesor Qualcomm MSM8230 o częstotliwości 1,2 GHz. Za płynną pracę odpowiada 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM. Użytkownik otrzymuje 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować do 32 GB.

BlackBerry Z3_2

Posiada on baterię o pojemności 2500 mAh oraz wejście micro HDMI. Telefon kosztuje 190 dolarów, co w przeliczeniu wynosi około 650 złotych, co jest niewygórowaną ceną jak za smartfon. Telefon występuje w czarnej wersji kolorystycznej. Idealnie nadaje się dla osób, które szukają prostszego smartfona do wykonywania połączeń i pisania wiadomości sms w przystępnej cenie.

Comments are closed.