Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Dotykowy BlackBerry Curve 9380.

BlackBerry Curve 9380

To jeden z nietypowych dla BlackBerry, bo obsługiwanych wyłącznie za pomocą dotyku smartfonów. Jedną z najnowszych propozycji BlackBerry także jest smartfon bez fizycznej klawiatury, wygląda więc na to, że firma ma zamiar także takie modele rozwijać i nie koncentrować się tylko na telefonach z QWERTY.

Smartfon BlackBerry Curve 9380 jest obecny na rynku od jesieni 2011 roku. Osobom, którym zależy na usłudze BIS i które lubią markę BlackBerry oraz telefony z dużym dotykowym ekranem może się ten smartfon spodobać. Nie zabrakło w nim żadnej z najważniejszych funkcji znanych z najnowszych smartfonów. Można jedynie narzekać na słabą baterię.

Blackberry-Curve-9380

W telefonie znalazły się: ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 360×480 px, procesor 806MHz, bateria 1230 mAh i 512 MB wbudowanej pamięci. Tej pamięci nie ma zbyt dużo, ale można ją rozbudować do 32 GB, więc miejsca w telefonie na dane, muzykę i aplikacje nie powinno zabraknąć. Nie zabrakło też w BlackBerry Curve 9380 aparatu. Matryca to 5 Mpix, to w połączeniu z lampą błyskową i dodatkowymi funkcjami umożliwia wykonywanie dobrych zdjęć.

Comments are closed.