Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Dużo piszesz? Przyda Ci się BlackBerry Curve 8520

BlackBerry Curve 8520_3

W przypadku, jeśli Twój telefon w znacznym stopniu służy Ci do pisania wiadomości tekstowych lub odnotowywania jakichś wydarzeń dobrym rozwiązaniem może być BlackBerry Curve 8520, który powinien spełnić Twoje oczekiwania dzięki zastosowaniu w nim klawiatury sprzętowej QWERTY oraz prostego i lubianego systemu operacyjnego BlackBerry OS.

Całość wspiera procesor o częstotliwości taktowania 512 MHz, który w kontekście zastosowanych w telefonie rozwiązań powinien okazać się wystarczający. Pamięć wewnętrzna, która została wbudowana w telefonie to 256 MB, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozszerzyć ją za pomocą sławnych już kart SD, które mogą zwiększyć powierzchnię o kilka dodatkowych gigabajtów.

BlackBerry Curve 8520_4

Minusem, który możemy zapisać po stronie BlackBerry Curve 8520 jest brak radia, natomiast telefon obsługuje pliki MP3, a także dysponuje dwumegapikselowym aparatem fotograficznym. Bateria BlackBerry Curve 8520 ma pojemność 1150 mAh, która powinna pozwolić na co najmniej kilka godzin rozmów lub kilka dni spokojnego działania telefonu w trybie czuwania.

Comments are closed.