Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Funkcjonalny BlackBerry 9720

BlackBerry 9720_3

W momencie wyboru nowego telefonu komórkowego bardzo często istotny wpływ na decyzję ma jego funkcjonalność. Pod jej względem zaskakuje BlackBerry 9720, który doskonale sprawdza się w najprostszych, jak i nieco bardziej skomplikowanych zastosowaniach. Telefon wyposażony jest w klawiaturę sprzętową QWERTY, a także dysponuje kolorowym wyświetlaczem TFT z 16 milionami kolorów. Przekątna ekranu dotykowego to 2,8 cala. Dość pospolitą powierzchnię ma bateria litowo-jonowa, która charakteryzuje się pojemności 1450 mAh. Analizując kolejne parametry techniczne BlackBerry 9720 warto zauważyć, że użytkownik ma do wykorzystania 512 MB pamięci wewnętrznej, natomiast identyczną wartością charakteryzuje się pamięć operacyjna RAM.

BlackBerry 9720_4

W telefonie zastosowano procesor Tavor MG1 o zegarze 806 MHz. Aparat fotograficzny wykonuje zdjęcia dzięki matrycy 5 Mpx, natomiast przydatną funkcjonalnością jest także dioda powiadomień. Ponadto telefon obsługuje WiFi, posiada czytnik RSS oraz umożliwia korzystanie z GPS-u.

Więcej o telefonach BleckBerry – http://smartfony.play.pl/blackberry/2012/nowe-funkcje-w-blackberry-os/

Comments are closed.