Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Ile aktualnie kosztuje BlackBerry Motion?

BlackBerry Motion_2

Ceny smartfonów, kiedy wchodzą na rynek, są dość wysokie. Zwykle rozczarowują kupujących i sprawiają, że ci nieco realniej podchodzą wówczas do tego zakupu, poważnie się nad nim zastanawiając. Ceny BlackBerry Motion są różne, zależą między innymi od miejsca sprzedaży. W niektórych punktach mają naprawdę dobrą cenę. Zapoznając się z aukcjami internetowymi można zauważyć, że model ten jest dostępny w cenie 2300 zł. Właściwie tyle trzeba też dać w innych sklepach internetowych. Czasem można trafić na nieco niższą cenę, ale niedużo niższą, bo zaledwie jakieś 50 zł, góra 100. Trzeba się natomiast sporo naszukać, aby na tak tani telefon trafić.

BlackBerry Motion_1

Cena BlackBerry Motion nie jest niska. Stąd wielu zastanawia się, co to za urządzenie. Czy tak w ogóle jest tyle warte. O Motion mówiono już bardzo dużo, to funkcjonalny, ciekawy smartfon z dotykowym wyświetlaczem, pozbawiony fizycznej klawiatury. Jest duży, funkcjonalny, wygodny w użyciu i estetycznie wykończony. Na pewno zasługuje na zainteresowanie.

Comments are closed.