Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Ile kosztuje BlackBerry KEYone?

BlackBerry KEYone_1

Od niedawna znana jest już cena nowego smartfonu marki BlackBerry, o którym zresztą całkiem sporo mówi się w sieci od dłuższego czasu. Urządzeniem tym jest BlackBerry KEYone. To smartfon, który możne pochwalić się 4,5-calowym ekranem, fizyczną klawiaturką QWERTY, czytnikiem linii papilarnych i układem Snaprdagon 625. Smartfon ten ma pracować pod kontrolą Android 7.1. Warto go wybrać z bardzo wielu powodów, jednak trzeba mieć w świadomości fakt, iż jego cena nie będzie zbyt niska. Model ten wyceniono na kwotę 2999 zł. Już niedługo urządzenie to pojawi się na rynku i będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

BlackBerry KEYone_2

Tylko trudno powiedzieć, czy znajdzie się ktoś chętny i dokona zakupu. Nie ma co ukrywać, smartfon jest bardzo drogi i w zasadzie na ten moment trudno jest powiedzieć, czy warty zakupu. Dopiero, gdy zostaną przeprowadzone testy, będzie wiadomo, ile warto za niego zapłacić. Na razie pozostaje tylko czekać, ponieważ tak naprawdę smartfon jeszcze nie pojawił się w polskich sklepach.

Comments are closed.