Zamierzasz kupić telefon marki BlackBerry i nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz opisy modeli telefonów, dane techniczne, wiele pomocnych informacji. Dla posiadaczy telefonów BlackBerry nowinki, ciekawostki, wskazówki.

Jak zmienić lub usunąć hasło w Blackberry Z10?

hasło w Blackberry Z10_2

Osoby, którym zdarzyło się zapomnieć hasło do swojego telefonu model Blackberry Z10 mogą odzyskać dostęp do danego urządzenia dzięki bezpiecznemu wyczyszczeniu danych. Decydując się na ten krok, wystarczy jedynie wybrać opcję ustawienia, a następnie zakładkę bezpieczeństwo i prywatność. W dalszej kolejności trzeba kliknąć w hasło urządzenia, a później zmień hasło urządzenia. Postępując w ten sposób, można odzyskać dostęp do swojego urządzenia. Szczegółowe informacje, które dotyczą zarówno zmiany lub usunięcia hasła, jak też innych czynności, jakie można wykonać w tym urządzeniu, są publikowane na stronie internetowej samego producenta.

hasło w Blackberry Z10_1

Zmiana lub usuniecie hasła, w tym przypadku jest raczej bardzo proste. Wystarczy chwila, aby osiągnąć cel. Smartfony Blackberry są proste w obsłudze, dlatego wykonanie takich zmian nie będzie problemem. Należy się cieszyć, że jest taka możliwość i nie trzeba rezygnować z użytkowania tego smartfonu, bo z niektórymi smartfonami jest zdecydowanie trudniej.

Comments are closed.